онлайн аптека Контакты:

+38 (050)270 39 36
+38 (063)982 79 79

email: office@apteka-kiev.com

Топ препаратовПрокарбазин-Неон капс. 50мг N50

Прокарбазин-Неон капс. 50мг N50
  • Код товара: 40734
  • Наличие: нет в наличии


Быстрый заказ Прокарбазин-Неон капс. 50мг N50

Оставьте ваши данные, мы Вам перезвоним!

Ваше имя:
Номер телефона:
   
Описание лекарства:


ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

ПРОКАРБАЗИН-НЕОН

(PROCARBAZINE-NEON)

Загальна характеристика:

міжнародна та хімічна назви: procarbazine;N-(1-метилетил)-4-[(2-гідразино) метил]бензамід;

основні фізико-хімічні властивості: тверді желатинові капсули кремового кольору, що містять білий порошок;

склад: 1 капсула містить прокарбазину гідро хлориду еквівалентногопрокарбазину 50 мг;

допоміжна речовина: манітол.

Форма випуску. Капсули.

Фармакотерапевтична група. Антинеопластичні засоби. Алкілуючі засоби. Код АТСL01XD01.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Протипухлинний (цитостатичний) препарат, алкілуюче з’єднання (групи метилгідразинів). Порушує процеси трансметилювання: перенесення метильних радикалів з метіоніну на транспортну РНК (т-РНК). Відсутність нормально функціонуючої т-РНК сприяє порушенню синтезу ДНК, РНК і білків. Важливим компонентом у механізмі дії є утворення перекису водню (результат аутооксигенації). Перекис водню при взаємодії із сульфгідрильними групами тканевих білків сприяє більш щільній спіралізації молекули ДНК і погіршенню процесів транскрипції. Блокує активність МАО, чим викликає накопичення тираміну і, як наслідок, збільшення вмісту норепінефрину у закінченнях симпатичної нервової системи і підвищення АТ.

Фармакокінетика. Швидко і повністю всмоктується із ШКТ, проникає у спинномозкову рідину. Максимальна концентрація (Cmax) - через 30-60 хв. Піддається біо трансформації у печінці з утворенням активних метаболітів. Періоднапів виведення (Т 1/2) - 10 хв. 70% екскретуєтся нирками, менше 5% - у незміненому вигляді і легенями – у вигляді метану і вуглекислого газу.

Показання для застосування. Лімфогранулематоз (хвороба Ходжкіна), злоякіснийретикульоз, гістіоцитарна лімфома, макроглобулінемия Вальденстрема, лімфоцитарна лімфома, хвороба Брилла - Сіммерса, справжня поліцитемія.

Спосіб застосування та дози. Внутрішньо, після їди.

Моно терапія. Починаючи з малих доз і поступово збільшуючи їх до вищої добової (250-300 мг): 1-й день - 50 мг, 2-й - 100 мг, 3-й - 150 мг, 4-й - 200мг, 5-й - 250 мг, 6-й і наступні дні - 250-300 мг. При виникненні лейкопенії або тромбоцит опенії прийом треба тимчасово припинити. Після відновлення нормального вмісту лейкоцитів і тромбоцитів можна знову призначити підтримуючі дози (50-150 мг на добу).

Комбінована терапія. У складі цитостатичних схем 100 мг/м² на добу протягом 10-14 днів. Дорослим: по 2-4 мг/кг на добу одноразово або розділити на декілька прийомів і прийняти протягом першого тижня. Потім переходять на дозуіз розрахунку 4-6 мг/кг і проводять терапію до появи ознак насичення - поява лейкопенії і тромбоцит опенії, після чого призначають підтримуючу дозу із розрахунку 1-2 мг/кг на добу.

Дітям будь-якого віку: по 50 мг 1 раз на добу.

Побічна дія. З боку органів ШКТ: втрата апетиту, нудота, блювання; рідко - холестатична жовтуха.

З боку органів кровотворення: пригнічення функцій кісткового мозку, лейкопенія, тромбоцит опенія.

З боку нервової системи: головний біль, парестезія, нейропатія, атаксія.

Алергічні реакції: висип, кропив’янка, свербіж.

Інші: випадання волосся, азооспермія.

Протипоказання. Гіпер чутливість, тяжка лейкопенія і тромбоцит опенія, порушення функцій нирок і печінки.

Передозування. Симптоми: нудота, блювання, запаморочення, галюцинації, депресія, судоми, рідко - артеріальна гіпотензія і тахікардія.

Лікування: промивання шлунка з подальшим прийомом суспензії активованого вугілля (при перших симптомах); повільне внутрішньо венне введеннядіазепаму (при симптомах стимуляції ЦНС) і розведеного розчину судинозвужувального препарату (при гіпотензії і судинній недостатності). При гіпертонічних кризах – відміна Прокарбазину-Неон, внутрішньо венне повільневведение фентоламіну в дозі 5 мг (для швидкого зниження артеріального тиску).

Особливості застосування. Рекомендується постійний контроль картини крові. Слід утримуватися від вживання сиру під час лікування (можливо підвищення артеріального тиску).

Вагітність і лактація. Дані про тератогенність Прокарбазину-Неон улюдини відсутні, тому під час вагітності (особливо у перший триместр) застосування препарату можливо тільки після ретельного зваження користі/ризику. На час лікування треба припинити годування груддю.

Вплив на здатність керувати автомобілем і використовувати механізми.У зв’язку з тим, що при застосуванні препарату можливе виникнення такого побічного явища, як атаксія (порушення координації рухів), слід дотримуватися обережності при прийомі Прокарбазину-Неон пацієнтам, що займаються потенційно небезпечними видами діяльності, які вимагають підвищеної концентрації уваги ішвидких психічних і рухових реакцій.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Підсилює ефект симпатоміметиків, барбітуратів, антидепресантів і нейролептиків. Несумісний з алкоголем.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі не вище 25°C усухому, захищеному від світла, недоступному для дітей місці.

Термін придатності – 2 роки.
Интернет аптека, лекарства

online apteka вход в интернет магазин:

Электронная почта

Пароль

 востановить пароль

  Отмена
Нет учетной записи?
Зарегистрироваться