онлайн аптека Контакты:

+38 (050)270 39 36
+38 (063)982 79 79

email: [email protected]

Топ препаратовЦеброфит капс.№30(10x3)

Цеброфит капс.№30(10x3)
  • Код товара: 196779
  • Производитель: Terezia Company, Чеська Республіка
  • Срок годности: до 01.02.22
  • Наличие: есть в наличии


Быстрый заказ Цеброфит капс.№30(10x3)

Оставьте ваши данные, мы Вам перезвоним!

Ваше имя:
Номер телефона:
   

Цеброфит может быть рекомендован врачом в рационах диетического питания как дополнительный источник биологически активных веществ природного происхождения: полисахаридов, ароматических веществ и терпеноидов (еринацину, гериценону, бета-D-глюканы, эргостерола, производных циатану и других) на фоне медикаментозного лечения острого и / или хронического нарушения кровообращения мозга, состояний гипоксии и / или ишемии мозга, а также их последствий.

Одна капсула Цеброфіта містить: активні інгредієнти: 150 mg (мг) екстракта (10:1) геріція гребінчастого (Hericium Erinaceus); допоміжні речовини: крохмаль картопляний; склад капсули: желатин.

Без ГМО.

Харчова (поживна) цінність на 100 g (г) продукту: білки – 22, 5 g (г); жири – 0,2 g (г); вуглеводи – 70 g (г).

Енергетична цінність (калорійність) на 100 g (г) продукту: 1556 kj (кДж) / 372 kcal (ккал)

Рекомендації щодо застосування: Цеброфіт може бути рекомендований лікарем в раціонах дієтичного харчування як додаткове джерело біологічно активних речовин природного походження: полісахаридів, ароматичних речовин і терпеноїдів (ерінаціну, геріценону, бета-D-глюкану, ергостеролу, похідних ціатану та інших) на фоні медикаментозного лікування гострого та/або хронічного порушення кровообігу мозку, станів гіпоксії та/або ішемії мозку, а також їх наслідків.

Цеброфіт містить екстракт 1:10 Hericium Erinaceus (Геріцій гребінчастий).

Hericium Erinaceus - їстівний лікарський гриб - базидіоміцети, має широкий спектр позитивного впливу на діяльність органів і систем людини, включно імунну, травну і нервову. 2 капсули Цеброфіту містять кількість екстракту Hericium Erinaceus що еквівалентна 3 г сухого порошку ) геріція гребінчастого. Hericium Erinaceus є джерелом полісахаридів, ароматичних речовин (геріценону), і терпеноїдів (ерінацину). Ерінацин – низькомолекулярна речовина, всмоктуються зі шлунково-кишкового тракту, проходить через гематоенцефалічний бар’єр і потрапляє у мозок. Корисний вплив Hericium Erinaceus на нервову систему використовується у традиційній японській фітотерапії кількасот років, та пов’язується зокрема з дією ерінацину. Додавання ерінацину в їжу здатне стимулювати синтез нейронами мозку нейротрофінів: фактору росту нейронів (т.зв. НГФ, NGF - nerve growth factor) і нейротрофічного фактору мозку (БДНФ, BDNF - brain-derived neurotrophic factor). NGF був виділений в 1956 р. Ритой Леві-Монтальчіні і Стенлі Коеном, їх відкриття було відзначено Нобелівською премією в 1986 р. Зі збільшенням вмісту NFG пов’язують: виживання нейронів при ішемії (т.зв. нейропротекцію), диференціацію, розвиток і оновлення нейронів після ішемічного ушкодження, а також каскад анаболічних процесів у центральній нервовій системі, що проявляються збільшенням розмірів тіла нейронів, розгалуженням (т.зв. спраутінгу) відростків нейронів (т.зв. аксонів і дендритів) і зростанням числа синаптичних зв’язків між нейронами. Зниження рівнів NFG спостерігається при нейродегенеративних захворюваннях і депресії.

Спроби вводити NGF при ішемічному пошкодженні мозку, діабетичній нейропатії і хворобі Альцгеймера малоефективні, тому що NGF - великий білок і не проникає з кровотоку через гематоенцефалічний бар’єр у мозок.

Ерінацин проникає через гематоенцефалічний бар’єр і стимулює синтез NGF через взаємодію з мітоген-активованою протеїнкіназою нейронів.

Hericium Erinaceus посилює синтез фактору росту нейронів. На даний момент накопичені дані про нейропротекторну, нейротрофічну, нейрорегенеративну активність та здатність Hericium Erinaceus збільшувати нейротрансміссію.

Нейропротекторний ефект Hericium Erinaceus в умовах ішемії мозку проявляється збереженням холінергічних нейронів, зменшенням розмірів ішемічного пошкодження і запобіганням неврологічного дефіциту.

Нейротрофічний, нейрорегенеративний ефекти та збільшення нейротрансмісії проявляються підвищенням концентрації катехоламінів (дофаміну і норадреналіну) в мозку при відсутності ішемії, прискоренням відновлення нейром’язової передачі і руху після травматичного пошкодження периферійних рухових нервів та збільшенням викиду нейротрансміттерів мозку.

Позитивний вплив на неврологічний статус при додаванні в їжу Hericium Erinaceus підтверджено в клініках Японії: 30 пацієнтів клініки Ісого з помірними когнітивними порушеннями й у 100 пацієнтів реабілітаційного центру з різними цереброваскулярними порушеннями достовірно спостерігалося поліпшення самопочуття, підвищення рівня самообслуговування та комунікації з оточуючими.

Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Перед початком застосування рекомендована консультація лікаря.

Спосіб застосування та рекомендована добова доза: вживати дорослим по 1 капсулі 2 рази на день до прийому їжі протягом 1-3 місяців. Капсулу проковтнути цілою та запити водою або висипати вміст капсули в їжу або воду. Підходить для тривалого використання. Посилює синтез фактора росту нейронів. Курс та термін споживання визначає лікар індивідуально. Не слід перевищувати рекомендовану добову дозу.

Застереження при застосуванні: підвищена чутливість до окремих компонентів продукту. Не рекомендовано вживати продукт при вагітності, в період годування груддю та дітям до 3 років. Використати капсулу відразу ж після її видалення з блістера. При одночасному застосуванні з будь-якими лікарськими засобами рекомендована попередня консультація лікаря.

Не є лікарським засобом.

Форма випуску: 10 капсул в блістері; 3 блістера в картонній коробці.

Маса нетто 1 капсули: 446 mg (мг) ± 5 %.

Вжити до: вказано на упаковці.

Строк придатності: 2 роки.

Номер партії: вказано на упаковці.

Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці при температурі до 25 °C, в сухому та недо- ступному для дітей місці.


Интернет аптека, лекарства

online apteka вход в интернет магазин:

Электронная почта

Пароль

 востановить пароль

  Отмена
Нет учетной записи?
Зарегистрироваться