онлайн аптека Контакты:

+38 (063) 595 80 08 - Viber, Telegram, WatsApp
+38 (063)982 79 79


Топ препаратовЦистон, Cystone таб. №100***

Цистон, Cystone таб. №100***
  • Код товара: 236027
  • Производитель: Индия
  • Действующее вещество: БАД
  • Срок годности: до 30.09.25
  • Наличие: есть в наличии


Быстрый заказ Цистон, Cystone таб. №100***

Оставьте ваши данные, мы Вам перезвоним!

Ваше имя:
Номер телефона:
   

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка. дія препарату зумовлена властивостями компонентів, що входять до його складу.

Дідімокарпус стебловий містить ізопедіцін, педіцін, ефірну олію, педіціллін. Володіє вираженими диуретическими властивостями.

Камнеломка язичкова - діуретичний засіб, має в'яжучу дію, зменшує подразнення слизової оболонки сечовивідних шляхів, сприяє розчиненню і руйнування каменів в нирках і сечовому міхурі шляхом впливу на кристалло-колоїдний баланс; має протимікробну дію.

Марена серцелиста містить антрахіновие глікозиди, руберітріновую кислоту, що сприяє розчиненню оксалатних каменів у сечових шляхах і тим самим сприяючи їх виведенню. Марена має в'язку і діуретичним ефектом.

Кореневища ситі пленчатой мають протимікробну дію на рівні сечостатевої системи.

Соломоцвет шорсткий проявляє спазмолітичну і діуретичну дію.

Оносма многолістая проявляє антисептичну, протизапальну, діуретичну, протимікробну дію, зменшує подразнення слизової оболонки сечового міхура. Використовують при лікуванні інфекції сечовивідних шляхів.

Вернон попеляста використовується при спазмах сечового міхура і утрудненому сечовипусканні.

Кремнієва вапно діє як діуретик, сприяє розчиненню каменів у сечових шляхах.

Мінеральна смола очищена - це збалансована тонізуючу композиція корисних мінеральних і органічних компонентів. Крім корекції мочевиведенія, впливає на процеси травлення, всмоктування і засвоєння їжі. Сприяє покращенню травлення і метаболізму.

Прийом препарату Цистон викликає підвищення припливу крові до нирок і сечових шляхах, має сечогінну та протизапальну дію. Цистон перешкоджає процесу каменеутворення, знижує концентрацію в сечі елементів, що сприяють утворенню каменів (щавлева кислота, кальцій, гидроксипролин). Цистон сприяє виведенню каменів шляхом мікродробленія. Впливаючи на муцин, який з'єднує окремі частини разом, відбувається руйнування конкрементів і кристалів. Препарат сприяє дезінтеграції каменів, призводить до їх демінералізації.

Цистон надає протимікробну активність, особливо впливає на Escherichia coli, Klebsiella spp. та інші грамнегативні бактерії. Надає також спазмолітичну дію, полегшуючи стан при болючому сечовипусканні.

Фармакокінетика. Чи не вивчали.

Показання

Літоліз оксалатних, фосфатних каменів та каменів, утворених сечовий кислотою і уратами; профілактика каменеутворення після операції; як допоміжний засіб при інфекціях сечовивідних шляхів; неспецифічний уретрит; цистит, пієліт; напади подагри; нетримання сечі у жінок; сіалолітіаз.

Застосування

Цистон приймають всередину.

Літоліз оксалатних, фосфатних каменів та каменів, утворених сечовий кислотою і уратами: дорослим і дітям віком старше 14 років - по 2 таблетки; дітям 6-14 років - по 1 таблетці; дітям 2-6 років - по 1/2 таблетки 3 рази на добу протягом 3-4 міс; в подальшому дорослим і дітям у віці старше 14 років - по 1 таблетці, дітям 6-14 років - по ½ таблетки, 2-6 - по 1/4 таблетки 2 рази на добу або до виходу конкрементів.

При інфекції сечовивідних шляхів: дорослим і дітям віком старше 14 років - по 2 таблетки; дітям 6-14 років - по 1 таблетці; дітям 2-6 років - по 1/2 таблетки 3 рази на добу протягом 4-6 тижнів.

При рецидиві інфекції сечовивідних шляхів: дорослим і дітям віком старше 14 років - по 1 таблетці; дітям 6-14 років - по 1/2 таблетки; 2-6 років - по 1/4 таблетки 2 рази на добу протягом 6-12 тижнів.

При гострій нирковій коліці: дорослим і дітям віком старше 14 років - по 2 таблетки; дітям 6-14 років - по 1 таблетці; дітям 2-6 років - по 1/2 таблетки 2 рази на добу до зникнення симптомів.

Для запобігання каменеутворення в нирках: дорослим і дітям віком старше 14 років - по 1 таблетці; дітям 6-14 років - по 1/2 таблетки; дітям 2-6 років - по 1/4 3 рази на добу протягом 4-5 міс.

Протипоказання

Підвищена чутливість до окремих компонентів препарату.

Побічні ефекти

В окремих випадках можливі алергічні реакції.

Особливі вказівки

Цистон не рекомендований при непрохідності, обумовленій великими розмірами конкрементів (10 мм по даними узі). Цистон можна застосовувати в період вагітності та годування груддю.

Взаємодії

Чи не відомі.

Передозування

Чи не відзначена.

Аналоги:


Интернет аптека, лекарства

online apteka вход в интернет магазин:

Электронная почта

Пароль

 востановить пароль

  Отмена
Нет учетной записи?
Зарегистрироваться