онлайн аптека Контакты:

+38 (050)270 39 36
+38 (063)982 79 79

email: [email protected]

Топ препаратовЦитрамон В табл.№6

Цитрамон В табл.№6

Быстрый заказ Цитрамон В табл.№6

Оставьте ваши данные, мы Вам перезвоним!

Ваше имя:
Номер телефона:
   

Торговое название: Цитрамон В

Действующее вещество: 0

Английское название: Citramonum V

Украинское название: Цитрамон В

ATC классификация: N02В А51

Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: таблетки світло-коричневого кольору з вкрапленнями;

склад: 1 таблетка містить: кислоти ацетилсаліцилової 240 мг, парацетамолу 180 мг, кофеїну в перерахуванні на суху речовину 30 мг, кислоти лимонної 4 мг;

допоміжні речовини: крохмаль картопляний, полівінілпіролідон низькомолекулярний медичний, кислота аскорбінова, тальк, кальцію стеарат, какао.

Форма випуску. Таблетки.

Фармакотерапевтична група. Аналгетики та антипіретики. Саліцилова кислота та її похідні. Ацетилсаліцилова кислота, комбінації без психолептиків.

Код АТС N02ВА51.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка. Комбінованийпрепаратзі зне- болювальною, жарознижувальною та помірною протизапальною активністю. Кофеїн, що входить до складу препарату, потенціює і прискорює терапевтичну дію парацетамолу.

Фармакокінетика. Ацетилсаліцилова кислота швидко всмоктується, терапевтична концентрація в крові досягається через 30 хв, максимальна – через 2 год. Частина препарату всмоктується в шлунку, більша частина – у тонкій кишці. Парацетамол добре всмоктується у верхніх відділах травного тракту. Максимальний терапевтичний ефект розвивається через 30-60 хв після прийому, максимальна концентрація препарату в крові – через 2-2,5 год, період напіввиведення – приблизно 2 год. З організму виводиться із сечею.

Показания к применению. Слабкий або помірно виражений больовий синдром; гарячка, що супроводжує захворювання різної етіології; головний, зубний біль, мігрень, невралгія, первинна дисменорея.

Способ применения и дозы.

Дорослі приймають внутрішньо по 1 таблетці 2 - 3 рази на добу. Максимальна добова доза – 6 таблеток у 3 прийоми. Курс лікування залежить від ефективності терапії і не перевищує 7 днів.

Побічна дія.

У деяких пацієнтів можуть спостерігатися побічні реакції, характерні для препаратів ацетилсаліцилової кислоти і парацетамолу: алергічні реакції, виразково-геморагічні ураження слизової оболонки шлунка і дванадцятипалої кишки, загострення бронхіальної астми, незначне короткочасне підвищення артеріального тиску, тахікардія, гепато- і нефротоксичні явища, що минають самостійно після відміни препарату.

Протипоказання.

Виразкова хвороба шлунка і дванадцятипалої кишки, шлунково-кишкова кровотеча, зниження згортання крові, тяжкі порушення функцій печінки і нирок, I триместр вагітності, період годування груддю, дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрогенази. Дитячий вік.

Передозування.

Можливі шлунково-кишкові кровотечі, алергічні реакції.

Лікування: промивання шлунка, прийом рідини в великих кількостях для відновлення її втрати, прийом сорбентів, проносних засобів, сифонні клізми, форсований діурез, екстракорпоральна детоксикація.

Особливості застосування.

У зв’язку з наявністю кофеїну препарат не застосовують при підвищеній збудливості, безсонні, у старечому віці. Під час лікування не слід вживати алкоголь.

Вплив на здатність керувати транспортними засобами або працювати зі складними механізмами. В період застосування препарату слід утримуватись від керування транспортними засобами та обслуговування потенційно небезпечних механізмів.

Досвіду застосування препарату в педіатричній практиці немає.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами.

Препарат підсилює дію засобів, що знижують згортання крові та агрегацію тромбоцитів, побічну дію кортикостероїдів, сульфонілсечовини, метотрексату. Слід уникати комбінованого застосування препарату з барбітуратами, протисудомними засобами, саліцилатами, рифампіцином.

Умови та термін зберігання. В сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці при температурі від 15°С до 25°С.

Термін придатності - 2 роки.


Интернет аптека, лекарства

online apteka вход в интернет магазин:

Электронная почта

Пароль

 востановить пароль

  Отмена
Нет учетной записи?
Зарегистрироваться