онлайн аптека Контакты:

+38 (050)270 39 36
+38 (063)982 79 79

email: [email protected]

Топ препаратовЭНТЕРОСПАЗМИЛ КАПС. №30 (15Х2)

ЭНТЕРОСПАЗМИЛ КАПС. №30 (15Х2)

Быстрый заказ ЭНТЕРОСПАЗМИЛ КАПС. №30 (15Х2)

Оставьте ваши данные, мы Вам перезвоним!

Ваше имя:
Номер телефона:
   

ЕНТЕРОСПАЗМІЛ (ENTEROSPASMYL) 

Склад лікарського засобу:

діючі речовини: phloroglucinol dihydrate, simeticone;

1 капсула містить флороглюцинолу дигідрату 80 мг, симетикону 125 мг;

допоміжні речовини: кремнію діоксид колоїдний безводний, тальк, целюлоза мікрокристалічна, кальцію гідрофосфат, желатин, сірки діоксид (Е 220), титану діоксид (Е 171).Лікарська форма. Капсули.Назва і місцезнаходження заявника.

АЛЬФА ВАССЕРМАН ФАРМА вул., Анатоля Франcа, 67 92300 Леваллуа-Перре, Франція 

ALFA WASSERMANN PHARMA 67, rue Anatole France 92300 LEVALLOIS PERRET, France Назва і місцезнаходження виробника. 

Лабораторія РОДАEЛЬ. вул. Сокс, 1, Ф 59380, Бьєрн, Франція. 

LABORATOIRE RODAEL. 1, route de Socx, F 59380, Bierne, France. Фармакотерапевтична група.

Засоби для лікування функціональних розладів шлунково-кишкового тракту. 

Код АТС А03А Х.


Ентероспазміл – комбінований препарат, який включає неатропіновий спазмолітичний засіб флороглюцинол дигідрат та симетикон, що запобігає накопиченню газів у кишечнику. 

Після прийому внутрішньо флороглюцинол швидко абсорбується і метаболізується під час першого проходження через печінку, виводиться з організму у вигляді метаболітів переважно із сечею. Час досягнення максимальної концентрації в плазмі крові Тmax − 1 год., при значенні Cmax 2,74 мг/мл, період напіввиведення T½ становить 2 год. Системна біодоступність після перорального прийому – 30 %. Клінічні дослідження підтверджують розслаблюючий ефект гладкої мускулатури шлунково-кишкового тракту. Флороглюцинол дигідрат сповільнює надлишкову моторику ободової та товстої кишок, що типово виникає у відповідь на прийом їжі у пацієнтів з функціональними кишковими розладами. 

Симетикон – нетоксична інертна поверхнево активна речовина на основі кремнію, яка перешкоджає утворенню і сприяє руйнуванню газових пухирців. Завдяки зменшенню поверхневого натягу рідини Ентероспазміл викликає з’єднання пухирців газу в шлунково-кишковому тракті, що призводить до дисперсії та вивільнення газу фізіологічним шляхом.

Симетикон попереджує утворення дефектів зображення, які виникають через газові пухирці при ультразвуковому або рентгенологічному дослідженнях.

Не абсорбується в організмі, після проходження через шлунково-кишковий тракт виводиться в незміненому вигляді. 

Показання для застосування.

Спазми гладкої мускулатури, у тому числі ті, що супроводжуються больовим синдромом різної інтенсивності, та метеоризм різної етіології: здуття живота при функціональних шлунково-кишкових захворюваннях, диспепсія, аерофагія, синдром Ремхельда, післяопераційний період, гастрит, кардіо- та/або пілороспазм, ентерит, коліт, функціональна діарея, спастичний коліт із запором, синдром подразненої товстої кишки, холецистолітіаз, холангіолітіаз, холецистит, перихолецистит, холангіт, папіліт; захворювання сечовивідних шляхів та гінекологічні захворювання, що супроводжуються спазмами гладкої мускулатури та флатуленцією. 

Як допоміжний засіб перед рентгенологічним, ультразвуковим та інструментальним обстеженням органів черевної порожнини і малого таза.Протипоказання.

Підвищена чутливість до флороглюцинолу дигідрату, симетикону або інших компонентів препарату.

Кишкова непрохідність, обструктивні стани шлунково-кишкового тракту.Особливі застереження.

Застосування в період вагітності або годування груддю. 

Препарат не слід призначати в І триместрі вагітності. Для застосування препарату в ІІ – ІІІ триместрах вагітності необхідно проконсультуватися з лікарем.

На період годування груддю застосування препарату слід припинити. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. 

Не впливає.Діти. 

Препарат застосовують дітям старше 6 років.Спосіб застосування та дози. 

Препарат приймають до їди, а за необхідності – при появі болісних відчуттів, запиваючи невеликою кількістю води. Тривалість лікування визначається індивідуально та залежить від наявності та тривалості симптомів захворювання. 

Діти віком від 6 до 12 років: приймати по 1 капсулі 3 рази на день. 

Дорослі та діти віком від 12 років: при функціональних шлунково-кишкових захворюваннях - по 2 капсули 3 рази на день, при захворюваннях жовчовивідних шляхів - по 2 капсули 3 рази на день, при захворюваннях сечовивідних шляхів та гінекологічних захворюваннях - по 2 капсули 3 рази на день. 

Для підготовки до рентгенологічних та/або ультразвукових досліджень рекомендується приймати за добу до дослідження по 1 капсулі 2 рази на добу та 1 капсулу вранці у день дослідження.

Максимальна добова доза становить 6 капсул, що відповідає 480 мг флороглюцинолу дигідрату та 750 мг симетикону.Передозування.

Дотепер випадки передозування не відомі.Побічні ефекти.

В окремих випадках при застосуванні препарату можуть спостерігатися шкірні алергічні реакції (шкірні висипання, свербіж). Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Дотепер не відомі.Термін придатності. 2 роки.

Не застосовуйте препарат після закінчення терміну придатності, вказаного на упаковці.Умови зберігання. 

Зберігати при температурі не вище 25 °С у недоступному для дітей місці. Не заморожувати!Упаковка. 

По 15 капсул у блістері, 2 блістери у картонній коробці.Категорія відпуску. 

Без рецепта


Интернет аптека, лекарства

online apteka вход в интернет магазин:

Электронная почта

Пароль

 востановить пароль

  Отмена
Нет учетной записи?
Зарегистрироваться