онлайн аптека Контакты:

+38 (050)270 39 36
+38 (063)982 79 79

email: [email protected]

Топ препаратовПаста Теймурова 25г туба

Паста Теймурова 25г туба

Быстрый заказ Паста Теймурова 25г туба

Оставьте ваши данные, мы Вам перезвоним!

Ваше имя:
Номер телефона:
   

Фармакодинаміка.

Властивості лікарського засобу зумовлені активними компонентами, що входять до його складу. Кислота борна, натрію тетраборат виявляють антисептичну дію, кислота саліцилова - протимікробну, протизапальну та кератопластичну дію; цинку оксид та свинцю ацетат - адсорбуючу, протимікробну, в'яжучу дію; гексаметилентетрамин і формальдегід - дезінфікуючий, протимікробну, протигрибкову і дезодорує; ментол (що входить до складу олії м'яти перцевої) - охолоджувальну, судинорозширювальну дію.

Фармакокінетика.

Чи не вивчали.

Клінічні характеристики.   Показання.

Мікози стоп, гіпергідроз, попрілості, підвищена пітливість.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до компонентів препарату, хронічні захворювання нирок, гострі запальні захворювання шкіри та прилеглих тканин, пошкодження шкірних покривів в місці нанесення, спазмофілія, бронхіальна астма.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

При одночасному застосуванні з препаратами для зовнішнього застосування можуть утворюватися нові сполуки з непередбачуваним ефектом.

Оскільки до складу препарату входить саліцилова кислота, то Пасту Теймурова не слід поєднувати з пероральним застосуванням препаратів, які містять ацетилсаліцилову кислоту та інші нестероїдні протизапальні засоби. Не застосовувати разом з бензоїл-пероксидом і місцевими ретиноїдами.

Саліцилова кислота може підвищити проникність шкіри для інших лікарських засобів для місцевого застосування і тим самим збільшити їх потрапляння в організм. Крім того, саліцилова кислота може посилити небажану дію метотрексату і гіпоглікемічну дію пероральних протидіабетичних препаратів - похідних сульфонілсечовини.

У разі необхідності одночасного застосування будь-яких інших лікарських засобів слід проконсультуватися з лікарем.

Особливості застосування.

Пасту Теймурова не слід наносити на великі ділянки тіла, відкриті рани, волосяну частину голови, при запальних захворюваннях шкіри. не допускати потрапляння препарату в очі та на слизові оболонки. в разі потрапляння пасти в очі треба видалити пасту марлевим тампоном і ретельно промити очі теплою водою.

Застосування в період вагітності або годування груддю.

Лікарський препарат протипоказаний в період вагітності або годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Препарат не впливає на здатність керувати транспортними засобами або роботу з іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози.

Лікарський засіб призначений для зовнішнього застосування. уражені ділянки шкіри дорослим і дітям старше 14 років обробляти 2-3 рази на добу, наносячи пасту тонким шаром. не рекомендується наносити препарат на великі ділянки шкіри. тривалість лікування визначається лікарем індивідуально і залежить від досягнутого ефекту і перебігу захворювання.

Діти.

Не застосовувати дітям до 14 років.

Передозування.

При тривалому застосуванні препарату на великих поверхнях можливі прояви передозування: головний біль, нудота, блювота, сплутаність свідомості, діарея, шкірний висип. в цих випадках слід припинити застосування препарату, призначити дезінтоксикаційну та симптоматичну терапію.

Побічні реакції.

Можливі головний біль, нудота, у важких випадках - блювота, сплутаність свідомості, запаморочення, шум у вухах, біль в епігастрії, ацидоз, прискорене дихання, діарея, олігурія; при нанесенні на великі ділянки шкіри можливий розвиток ниркової недостатності.

Місцеві реакції: подразнення, біль, печіння, сухість шкіри. Можливі алергічні реакції, включаючи почервоніння шкіри, висип, свербіж, кропив'янка, лущення шкіри, контактний дерматит, анафілактичні реакції, в тому числі шок, ангіоневротичний набряк.

У разі виникнення будь-яких небажаних реакцій слід припинити застосування лікарського засобу і обов'язково звернутися до лікаря.


Интернет аптека, лекарства

online apteka вход в интернет магазин:

Электронная почта

Пароль

 востановить пароль

  Отмена
Нет учетной записи?
Зарегистрироваться