онлайн аптека Контакты:

+38 (063) 595 80 08 - Viber, Telegram, WatsApp
+38 (063)982 79 79


Топ препаратовНейротропин-Мексибел 5% 2мл амп №10

Нейротропин-Мексибел 5% 2мл амп №10

Быстрый заказ Нейротропин-Мексибел 5% 2мл амп №10

Оставьте ваши данные, мы Вам перезвоним!

Ваше имя:
Номер телефона:
   

Розчин для ін'єкцій «нейротропін-Мексібел» застосовується при наступних показаннях:

 • гострі порушення мозкового кровообігу;
 • черепно-мозкова травма, наслідки черепно-мозкових травм;
 • дисциркуляторна енцефалопатія;
 • синдром вегетативної дистонії;
 • легкі когнітивні розлади атеросклеротичного генезу;
 • тривожні розлади при невротичних і неврозоподібних станах;
 • гострий інфаркт міокарда (з першої доби), в складі комплексної терапії;
 • первинна відкритокутова глаукома різних стадій, в складі комплексної терапії;
 • купірування абстинентного синдрому при алкоголізмі з переважанням неврозоподібних і вегетативно-судинних розладів;
 • гостра інтоксикація антипсихотичними засобами;
 • гострі гнійно-запальні процеси в черевній порожнині (гострий некротичний панкреатит, перитоніт) в складі комплексної терапії.
Склад

Діюча речовина - methyl ethyl pyridinol succinate (1 мл містить метілетілпірідінола сукцината 50 мг).

Допоміжні речовини: натрію сульфіт безводний, вода для ін'єкцій.

Протипоказання
 • гостре порушення функції печінки та нирок;
 • підвищена чутливість до компонентів препарату.
Спосіб застосування

«Нейротропін-Мексібел» призначати внутрішньом'язово або внутрішньовенно (струминно, краплинно). Дози підбирають індивідуально. При інфузійному способі введення препарат слід розводити в 0,9% розчині натрію хлориду (200 мл). Починати лікування дорослих з дози 50-100 мг 1-3 рази на добу, поступово підвищуючи дозу до отримання терапевтичного ефекту. Струйно препарат вводити повільно протягом 5-7 хвилин, краплинно - зі швидкістю 40-60 крапель в одну хвилину. Максимальна добова доза не повинна перевищувати 1200 мг.

При гострих порушеннях мозкового кровообігу «нейротропін-Мексібел» слід призначати в комплексній терапії в перші 10-14 днів внутрішньовенно крапельно дорослим по 200-500 мг 1 раз на добу, потім внутрішньом'язово по 200-250 мг 2-3 рази на добу. Термін лікування становить 14 днів.

При черепно-мозковій травмі та наслідки черепно-мозкової травми "нейротропін-Мексібел» слід призначати в комплексній терапії крапельно в дозі 200-500 мг 2-4 рази на добу протягом 10-15 днів.

При дисциркуляторній енцефалопатії у фазі декомпенсації «нейротропін-Мексібел» слід призначати крапельно в дозі 200-500 мг 1-2 рази на добу протягом 14-ти днів. Потім препарат вводити внутрішньом'язово по 100-250 мг на добу протягом 2-х тижнів.

Для курсової профілактики дисциркуляторної енцефалопатії препарат дорослим вводити внутрішньом'язово по 200-250 мг 2 рази на добу протягом 10-14 днів.

При легких когнітивних порушеннях у хворих похилого віку та при тривожних станах препарат призначати внутрішньом'язово в дозі 100-300 мг на добу протягом 14-30 днів.

При абстинентному алкогольному синдромі «нейротропін-Мексібел» вводити в дозі 200-500 мг внутрішньовенно крапельно або внутрішньом'язово 2-3 рази на добу протягом 5-7 днів.

При гострому інфаркті міокарда в складі комплексного лікування «нейротропін-Мексібел» вводити внутрішньовенно або внутрішньом'язово протягом 14-ти днів в тлі традиційного лікування інфаркту міокарда, включаючи нітрати, β-адреноблокатори, інгібітори АПФ, тромболітікb, антикоагулянтні та антіагрегантниt кошти, а також симпатоміметики за показаннями. У перші 5 діб для досягнення максимального ефекту, препарат слід вводити внутрішньовенно, в наступні 9 діб «нейротропін-Мексібел» можна вводити внутрішньом'язово.

Введення препарату проводять шляхом крапельної інфузії, повільно (з метою запобігання побічних ефектів) на 0,9% розчині натрію хлориду або 5% розчині глюкози в обсязі 100-150 мл протягом 30-90 хвилин. При необхідності можливе повільне струминне введення препарату, тривалістю не менше 5-ти хвилин.

Введення препарату (внутрішньовенно або внутрішньом'язово) здійснюють 3 рази на добу, кожні 8 годин. Добова терапевтична доза становить 6-9 мг/кг, разова доза - 2-3 мг/кг. Максимальна добова доза не повинна перевищувати 800 мг, разова - 250 мг.

При відкритокутовій глаукомі різного ступеня в складі комплексного лікування «нейротропін-Мексібел» вводять внутрішньом'язово по 100-300 мг/добу, 1-3 рази на добу протягом 14-ти діб.

При гострій інтоксикації антипсихотичними засобами препарат вводити в дозі 200-500 мг на добу протягом 7-14 днів.

При гострих гнійно-запальних процесах черевної порожнини (гострий некротичний панкреатит, перитоніт) препарат призначати в першу добу як у передопераційний, так і в післяопераційний період. Дози залежать від форми та тяжкості захворювання, поширеності процесу, варіантів клінічного перебігу. Відміну препарату слід проводити поступово, тільки після стійкого позитивного клініко-лабораторного ефекту.

При гострому набряковому (інтерстиціальному) панкреатиті «нейротропін-Мексібел» призначати дорослим по 200-500 мг 3 рази на добу внутрішньовенно крапельно (в 0,9% розчині натрію хлориду) та внутрішньом'язово. Легка ступінь тяжкості некротичного панкреатиту: по 100-200 мг 3 рази на добу внутрішньовенно крапельно (в 0,9% розчині натрію хлориду) та внутрішньом'язово. Середній ступінь тяжкості: дорослим - по 200 мг 3 рази на добу внутрішньовенно крапельно (в 0,9% розчині натрію хлориду). Важкий перебіг: в пульс-дозуванні 800 мг на добу при дворазовому введенні; далі - по 200-500 мг 2 рази на добу з поступовим зниженням добової дози. Дуже тяжкий перебіг: в початковій дозі 800 мг на добу до стійкого купірування прояву панкреатогенного шоку, після стабілізації стану - по 300-500 мг 2 рази на добу внутрішньовенно крапельно (в 0,9% розчині натрію хлориду) з поступовим зниженням добової дози.

Особливості застосування Вагітні

Безпека застосування препарату в період вагітності та годування груддю не встановлена, тому «нейротропін-Мексібел» не слід застосовувати в даний період.

Діти

Безпека і ефективність не встановлені, тому дітям препарат не слід застосовувати.

Водії

В період лікування необхідно дотримуватися обережності при керуванні автотранспортом або роботі з механізмами, враховуючи ймовірність виникнення побічних ефектів, які можуть впливати на швидкість реакції і здатність концентрувати увагу (сонливість, порушення координації).

Передозування

При передозуванні можлива сонливість або безсоння, при внутрішньовенному введенні в окремих випадках можливе короткочасне і незначне підвищення артеріального тиску. Лікування - дезінтоксикаційна терапія.


Интернет аптека, лекарства

online apteka вход в интернет магазин:

Электронная почта

Пароль

 востановить пароль

  Отмена
Нет учетной записи?
Зарегистрироваться