онлайн аптека Контакты:

+38 (063) 595 80 08 - Viber, Telegram, WatsApp
+38 (063)982 79 79


Топ препаратовУралит-У гран.д/приг.р-ра д/приема внутрь конт.99,8г фл 100 гр

Уралит-У гран.д/приг.р-ра д/приема внутрь конт.99,8г фл 100 гр

Быстрый заказ Уралит-У гран.д/приг.р-ра д/приема внутрь конт.99,8г фл 100 гр

Оставьте ваши данные, мы Вам перезвоним!

Ваше имя:
Номер телефона:
   

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка. солі сильних основ у поєднанні зі слабкими кислотами подщелачивают (нейтралізують) рн сечі, при цьому компонент кислоти метаболізується.

Іон цитрату з лужних цитратів піддається окислювальному метаболічного розпаду до вуглекислого газу або бікарбонату. Надлишок підстави, який утворився з решти іонів лугу, виділяється нирками та підвищує рН сечі. Нейтралізація або подщелачивание сечі може бути досягнуто при пероральному прийомі лужних цитратів; реакція на препарат дозозалежні.

1 г калій-натрій-гідроцітратного комплексу (8,8 ммоль лугу) підвищує рН сечі на 0,2-0,3 од. Внаслідок цього підвищуються ступінь дисоціації і розчинність сечової кислоти. Розчинення конкрементів сечової кислоти підтверджено рентгенологічно.

Плазмова концентрація бікарбонату (негативно заряджений надлишок основи) є регулятором виведення цитрату. Негативно заряджений надлишок основи індукує (стимулює) алкалоз шляхом зміни внутрішньоклітинного рН. Алкалоз пригнічує тубулярний метаболізм цитрату в нирках, що призводить до зниження всмоктування цитрату і підвищенню його виведення.

У той же час алкалоз впливає на надмірне виділення кальцію і зменшує виведення кальцію з сечею. Подщелачивание сечі підвищує виведення цитрату і зменшує виведення кальцію, що призводить до зниження активності кальцію оксалату, оскільки цитрат у слабкому лужному середовищі утворює стійкі комплекси з кальцієм. Тому іон цитрату - найбільш ефективний фізіологічний інгібітор кристалізації кальцію оксалату, кальцію фосфату і агрегації цих кристалів.

Виходячи зі спостережень, можна говорити про терапевтичному ефекті при:

  • цістінуріі та освіті цистинових каменів: подщелачивание сечі підвищує розчинність цистину. рН сечі повинно досягати значень 7,5-8,5;
  • лікування цитостатиками: зрушення реакції сечі в лужну сторону з метою підвищення елімінації сечової кислоти показаний в період лікування цитостатиками (профілактика утворення сечокислих каменів). Крім того, підтверджено захисний ефект лужної реакції сечі внаслідок зниження агресивності цитостатичних метаболітів (наприклад оксазафосфорние цитостатики) і підвищення розчинності цитостатиків та їх метаболітів (метотрексату) відповідно. рН сечі слід підтримувати на рівні 7;
  • при пізньої порфірії шкіри існує недостатність декарбоксилази уропорфіріноген, яка перетворює уропорфіріноген в копропорфіріноген. Мета метаболічного подщелачивания - запобігти зворотну дифузію копропорфіріна через ниркові канальці з метою підвищення кліренсу копропорфіріна. Внаслідок підвищеної екскреції копропорфіріногена підвищується синтез копропорфіріногена з уропорфіріноген, що супроводжується зниженням циркуляції уропорфіріна. рН сечі повинно бути 7,2-7,5.

Фармакокінетика. Цитрат практично повністю піддається метаболічному розпаду. Лише 1,5-2% початкової дози виявляється в сечі в незміненому вигляді. Прийом 10 г калій-натрій-гідроцітратного комплексу сприяє утворенню близько 36 ммоль цитрату, що еквівалентно менш 2% добового обороту цитрату, який бере участь в енергетичному метаболізмі організму.

Після прийому калій-натрій-гідроцітратного комплексу (протягом 1 добу) протягом 24-48 год нирками виділяється еквівалентну кількість натрію і калію. При тривалому застосуванні добова екскреція натрію і калію дорівнює добовому прийому. Значущих змін газового складу крові та електролітів плазми крові не спостерігається. Це свідчить про те, що завдяки ниркової регуляції КОР організму залишається стабільним і при нормальній функції нирок можливість кумуляції натрію або калію виключається.

Показання

Розчинення сечокислих каменів і попередження новоутворення (профілактика рецидивів), що містять кальцій і сечокислих каменів, а також змішаних каменів, що містять кальцію оксалат / сечову кислоту або кальцію оксалат / кальцію фосфат.

Застосування

Ураліт-у приймають всередину. перед прийомом гранули розчинити у склянці води. дозу препарату підбирають індивідуально на підставі визначення значень рН сечі.

1. Для розчинення і запобігання рецидиву освіти сечокислих каменів, як правило, призначають по 4 мірні ложки (10 г гранул, що еквівалентно 88 ммоль лугу) на добу, розподіляючи на 3 прийоми: 1 мірну ложку - вранці, 1 мірну ложку - опівдні та 2 мірні ложки - ввечері. Препарат приймають після їди. рН свіжої сечі повинен становити 6,2-6,8.

Якщо значення рН нижче рекомендованого діапазону, добову дозу підвищують на 0,5 мірної ложки (11 ммоль лугу) ввечері. Якщо значення рН вище рекомендованого діапазону, добова доза знижується на 0,5 мірної ложки (11 ммоль лугу) ввечері.

Доза вважається правильно підібраною, якщо рН свіжої сечі перед прийомом Ураліту-У в межах рекомендованого діапазону. При прийомі для запобігання рецидивам освіти сечокислих каменів рекомендується регулярне дослідження рН сечі.

2. Для запобігання рецидиву освіти кальцийсодержащих каменів в нирках добова доза повинна становити 2-3 мірні ложки (5-7,5 г гранул, що еквівалентно 44-66 ммоль лугу) і застосовуватися у вигляді разової дози ввечері. Якщо значення рН дуже низька, слід приймати 3-4,5 мірної ложки (7,5-11,25 г гранул, що еквівалентно 66-99 ммоль лугу) в 2-3 прийоми після їжі. Значення рН сечі має становити близько 7,0 (діапазон - 6,2-7,4). Необхідно регулярно перевіряти рівень цитрату і / або значення рН сечі та відповідно до цього визначати дозу (див. Вище).

Вимірювання рН сечі. Перед прийомом кожної дози беруть індикаторну смужку, що міститься в упаковці, і, утримуючи її затискачем (також додається), опускають в свіжу сечу. Потім порівнюють колір вологої смужки з діаграмою кольору і визначають відповідне значення рН сечі. Значення рН сечі та кількість мірних ложок з гранулами, які потрібно застосовувати, заносять в контрольний календар. При кожному відвідуванні лікаря пацієнт повинен брати з собою контрольний календар.

Протипоказання

ГНН та ХНН; метаболічний алкалоз; хронічні інфекції сечовивідних шляхів, викликані бактеріями, що розщеплюють сечовину; спадкова адинамія; дієта з низьким вмістом натрію; підвищена чутливість до компонентів препарату.

Побічні ефекти

Зазвичай препарат переноситься добре, дуже рідко можуть виникнути побічні явища з боку шлунково-кишкового тракту (нудота, біль у животі, діарея).


Интернет аптека, лекарства

online apteka вход в интернет магазин:

Электронная почта

Пароль

 востановить пароль

  Отмена
Нет учетной записи?
Зарегистрироваться