онлайн аптека Контакты:

+38 (050)270 39 36
+38 (063)982 79 79

email: [email protected]

Топ препаратовЦЕФОПЕРАЗОН ПОР.Д/ИН.1000МГ№10

ЦЕФОПЕРАЗОН ПОР.Д/ИН.1000МГ№10
 • Код товара: 206422
 • Производитель: НСПС ХЕБЕЙ ХУАМИН ФАРМАС.КОМПАНИ Л.КИТАЙ
 • Действующее вещество: цефоперазон
 • Срок годности: до 01.04.2022
 • Наличие: есть в наличии


Быстрый заказ ЦЕФОПЕРАЗОН ПОР.Д/ИН.1000МГ№10

Оставьте ваши данные, мы Вам перезвоним!

Ваше имя:
Номер телефона:
   

Лікарська форма

Порошок для розчину для ін’єкцій.

Основні фізико-хімічні властивості: від білого до майже білого кольору кристалічний порошок.

Фармакотерапевтична група. Протимікробні засоби для системного застосування. Антимікробні засоби для системного застосування. Інші бета-лактамні антибіотики. Цефалоспорини III покоління. Цефоперазон. Код ATХ J01D D12.

 Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Бактерицидна дія цефоперазону зумовлена уповільненням синтезу стінки клітини бактерії.

Цефоперазон активний in vitro щодо великої кількості клінічно значущих мікроорганізмів. У той же час він виявляє стійкість до дії багатьох бета-лактамаз.

Зазначені нижче мікроорганізми чутливі до цефоперазону.

Грампозитивні мікроорганізми:

Staphylococcus aureus (штами, що продукують, та штами, що не продукують пеніциліназу), Staphylococcus epidermidis, Streptococcus pneumoniae (попередня назва – Diplococcus pneumoniae), Streptococcus pyogenes (бета-гемолітичні стрептококи групи А), Streptococcus agalactiae (бета-гемолітичні стрептококи групи B), Streptococcus faecalis (ентерокок), бета-гемолітичні стрептококи.

Грамнегативні мікроорганізми:

Escherichia coli, рід Klebsiella, рід Enterobacter, рід Citrobacter, Haemophilus influenzae, Proteus mirabilis, Proteus vulgaris, Morganella morganii (раніше – Proteus morganii), Providencia rettgeri (раніше – Proteus rettgeri), рід Providencіа, рід Serratia (включаючи S. marcescens), рід Salmonella та Shigella, Pseudomonas aeruginosa та деякі інші Pseudomonas, Acinetobacter calcoaceticus, Neisseria gonorrhoeae (штами, що продукують і не продукують бета-лактамази), Neisseria meningitidis, Bordetella pertussis, Yersinia enterocolitica.

Анаеробні мікроорганізми:

грампозитивні та грамнегативні коки (включаючи рід Peptococcus, Peptostreptococcus та Veillonella);

грампозитивні палички (включаючи рід Clostridium, Eubacterium та Lactobacillus);

грамнегативні палички (включаючи рід Fusobacterium, багато штамів Bacteroides fragilis та інших представників роду Bacteroides).

Фармакокінетика.

Високі рівні цефоперазону у крові, жовчі та сечі досягаються після разового введення препарату. У таблиці 1 наведено концентрації препарату у сироватці крові дорослих здорових добровольців. Ці дані було одержано після 15-хвилинного внутрішньовенного введення 1, 2, 3 або 4 г препарату або одноразового внутрішньом’язового введення 1 або 2 г препарату. Пробенецид не впливає на рівень концентрації цефоперазону у крові.

Таблиця 1.

Середні концентрації цефоперазону у сироватці крові (мкг/мл)

Доза, спосіб введення 0* 30 хвилин 1 година 2 години 4 години 8 годин 12 годин 1 г внутрішньовенно 153 114 73 38 16 4 0,5 2 г внутрішньовенно 252 153 114 70 32 8 2 3 г внутрішньовенно 340 210 142 89 41 9 2 4 г внутрішньовенно 506 325 251 161 71 19 6 1 г внутрішньом’язово 32** 52 65 57 33 7 1 2 г внутрішньом’язово 40** 69 93 97 58 14 4

* Час, що минув після введення препарату (відлік одразу після завершення інфузії).

** Результати, отримані через 15 хвилин після введення препарату.

Період напіввиведення цефоперазону із сироватки крові становить приблизно 2 години незалежно від способу його введення.

Цефоперазон досягає терапевтичних рівнів у всіх рідинах та тканинах організму, у т.ч. в асцитичній та цереброспінальній (під час менінгіту) рідинах, сечі, жовчі та стінках жовчного міхура, мокротинні та легенях, піднебінних мигдаликах та слизовій оболонці синусів, передсерді, нирках, сечоводі, простаті, сім’яниках, матці та фаллопієвих трубах, кістках, пуповинній крові та амніотичній рідині.

Цефоперазон виводиться з жовчю та сечею. Концентрація препарату у жовчі досягає дуже високих рівнів (зазвичай через 1–3 години після введення) та перевищує аналогічні концентрації у сироватці крові у 100 разів.

Було зареєстровано такі концентрації у жовчі: від 66 мкг/мл через 30 хвилин до 6000 мкг/мл через 3 години після внутрішньовенного введення 2 г препарату пацієнтам, у яких відсутня обструкція жовчних проток.

Через 12 годин після введення у різних дозах та різними способами підвищення концентрації цефоперазону в сечі пацієнтів із нормальною функцією нирок досягає у середньому 20–30 %. Концентрацію препарату понад 2200 мкг/мл у сечі було одержано через 15 хвилин після внутрішньовенного введення 2 г препарату Цефоперазон. Після внутрішньом’язового введення 2 г препарату максимальна концентрація у сечі становила приблизно 1000 мкг/мл.

Повторне введення препарату Цефоперазон не призводить до кумуляції препарату у здорових добровольців.

Пацієнти з порушеннями функції печінки

У пацієнтів із порушеннями функції печінки період напіввиведення препарату із сироватки крові зростає, але зростає і видалення із сечею. У пацієнтів з нирковою та печінковою недостатністю Цефоперазон може кумулюватись у сироватці крові.

Пацієнти з порушеннями функції нирок

У хворих із нирковою недостатністю максимальна концентрація у сироватці крові, площа під фармакокінетичною кривою, а також період напіввиведення із сироватки крові такі ж, як і у здорових добровольців.

Клінічні характеристики.

Показання

Лікування інфекцій, спричинених чутливими до препарату Цефоперазон мікроорганізмами:

 • інфекції верхніх та нижніх дихальних шляхів;
 • інфекції верхніх та нижніх відділів сечовивідних шляхів;
 • перитоніт, холецистит, холангіт та інші інтраабдомінальні інфекції;
 • септицемія;
 • менінгіт;
 • інфекції шкіри та м’яких тканин;
 • інфекції кісток та суглобів;
 • запальні захворювання тазових органів, ендометрит, гонорея та інші інфекції статевих шляхів.

Профілактика післяопераційних ускладнень під час абдомінальних, гінекологічних, серцево-судинних та ортопедичних операцій.

Протипоказання.

Гіперчутливість до цефоперазону або до будь-якого з антибіотиків цефалоспоринового ряду.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами

Досвід клінічного застосування цефоперазону вказує на те, що вплив препарату на здатність пацієнта керувати транспортними засобами або працювати з іншими механізмами малоймовірний.

Аналоги:


Интернет аптека, лекарства

online apteka вход в интернет магазин:

Электронная почта

Пароль

 востановить пароль

  Отмена
Нет учетной записи?
Зарегистрироваться