онлайн аптека Контакты:

+38 (050)270 39 36
+38 (063)982 79 79

email: [email protected]

Топ препаратовИнфакол суспензия 40мг/50мл

Инфакол суспензия 40мг/50мл
  • Код товара: 94548
  • Производитель: ПУРНА ФАРМАСЬЮТИКАЛЗ НВ БЕЛЬГИЯ
  • Действующее вещество: симетикон
  • Срок годности: до 01.08.21
  • Наличие: нет в наличии


Быстрый заказ Инфакол суспензия 40мг/50мл

Оставьте ваши данные, мы Вам перезвоним!

Ваше имя:
Номер телефона:
   

для медичного застосування препарату

ІНФАКОЛ

(INFACOL®)

Загальна характеристика:

міжнародна назва: simethicone;

основні фізико-хімічні властивості: однорідна напівпрозора суспензія, без видимих домішок, із запахом апельсину;

склад Инфакол сусп. 40 мг. 50 мл.: 1 мл суспензії містить симетикону 40 мг;

допоміжні речовини: натрію сахарин, гіпромелоза (гідроксипропіл- метилцелюлоза), ароматизатор апельсиновий, метилгідроксибензоат (метилпарабен)пропілгідроксибензоат( пропілпарабен),вода очищена.Форма випуску. Суспензія.

Фармакотерапевтична група.Засоби, які застосовуються при функціональних кишкових розладах. Силікони. Код АТС А03А Х13.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Симетикон – це суміш рідкого диметикону, в якій міститься тонко диспергований діоксид кремнію для надання кремнію властивостей пінегасника. Симетикон зменшує поверхневий натяг бульбашок газу, викликаючи їх з’єднання. Диметилполісилоксан (симетикон) не має фармакологічної активності. Він є інертною, поверхнево-активною речовиною, із властивостями пінегасника. Він діє завдяки фізичним властивостям, змінюючи поверхневий натяг бульбашок газу у шлунково-кишковому тракті. Це приводить до з’єднання бульбашок і утворення вільних газів, які легше виводяться з організму.

Фармакокінетика. Фармакінетичні дані не представлені, тому що симетикон не всмоктується із шлунково-кишкового тракту. Виводиться з організму у незміненому вигляді.Показання для застосування. Симптоматична терапія при здутті живота для усунення колік та спазмів кишечнику у немовлят, що зумовлені накопиченням невеликих пухирців газу, які утворюються при проковтуванні повітря дитиною під час годування.Спосіб застосування та дози Инфакол сусп. 40 мг. 50 мл.. Немовлятам перед кожним годуванням по 20 мг

(0,5 мл). Якщо необхідно, доза може бути збільшена до 40 мг (1 мл). Через декілька днів спостерігається зникнення симптомів.Побічна дія. Не описана. Препарат звичайно добре переноситься, рідко може спричинювати алергічні реакції.

Протипоказання. Підвищена чутливість до будь-якого компонента препарату.

Для дорослих і людей похилого віку не призначений.Передозування. Передозування Інфаколу малоймовірне, тому що препарат хімічно та фізіологічно інертний.Особливості застосування. Відсутні.Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не описана.Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі нижче 25°С, у недоступному для дітей місці.

Термін придатності – 2 роки.

Аналоги:


Интернет аптека, лекарства

online apteka вход в интернет магазин:

Электронная почта

Пароль

 востановить пароль

  Отмена
Нет учетной записи?
Зарегистрироваться