онлайн аптека Контакты:

+38 (050)270 39 36
+38 (063)982 79 79

email: [email protected]

Топ препаратовМагникор форте табл.п/о №100 (10х10)

Магникор форте табл.п/о №100 (10х10)
  • Код товара: 33288
  • Производитель: Киевский витаминный завод ПАО
  • Действующее вещество: Кислота ацетилсалициловая
  • Срок годности: до 01.06.21
  • Наличие: нет в наличии


Быстрый заказ Магникор форте табл.п/о №100 (10х10)

Оставьте ваши данные, мы Вам перезвоним!

Ваше имя:
Номер телефона:
   

Магнікор захистить ваше серце від інфаркту
 Реєстраційне посвідчення МОЗ України № 11211/01/01 та № 1121/01/02 від 22.11.2010
 Магнікор ефективно захищає від інфаркту й інсульту. Перед застосуванням лікарського засобу проконсультуйтеся з лікарем та обов'язково ознайомтеся з інструкцією до застосування

— Після 45–50 років у третини чоловіків і жінок лікарі виявляють атеросклероз. На стінках кровоносних судин утворюється значний холестериновий наліт.

Від цього вони звужуються, що в свою чергу перешкоджає нормальному руху крові. Вона нашаровується в місцях звужень. У критичних випадках згусток крові може взагалі перекрити її рух. Якщо це стається в серці, то виникає інфаркт, у мозку — інсульт. Такі процеси можливі й у судинах кінцівок. Тоді настає тромбофлебіт. Якщо негайно не надати допомогу, то настає відмирання, гангрена, що призводять до ампутації кінцівки, — розповідає терапевт із Черкас Оксана Дрига. — Часто супутниками атеросклерозу стають артеріальна гіпертензія, нестабільна стенокардія.

Найдієвіший спосіб профілактики утворення згустків крові — її розрідження. Сприяє цьому постійне вживання ацетилсаліцилової кислоти. Медики довели, що це знижує ризик інфаркту, інсульту на 40–50 відсотків. Із розвиненим атеросклерозом лікарі обов'язково призначають щоденне вживання препаратів, що містять згадану кислоту.

— Тривалий час лікарі назначали при атеросклерозі препарати, що містять лише кислоту. Це в свою чергу могло провокувати розвиток виразки шлунка, адже кислота постійно подразнювала слизову. Тепер до складу препаратів, що розріджують кров, додають магнію гідроксид. Він ефективно захищає шлунок від подразнень кислотою. Віднині на ринку України з'явився чудовий вітчизняний препарат на основі ацетилсаліцилової кислоти — Магнікор. За своїми якостями він не поступається аналогам кращих іноземних фармацевтичних фірм, але коштує в кілька разів дешевше. Як і дорогі іноземні ліки, Магнікор містить магнію гідроксид та інші захисні допоміжні речовини, — пояснює терапевт. — Із чудовими результатами дії Магнікору люди тепер зможуть значно заощадити свої кошти.

Своїм пацієнтам для профілактики серцево-судинних недуг я призначаю Магнікор у добовій дозі 75 міліграмів.

Курс лікування лікар визначає індивідуально, залежно від показань і важкості захворювання. Якщо є проблеми з кишково-шлунковим трактом — виразка шлунка чи інші недуги — перед застосуванням Магнікору слід порадитися з лікарем.

Магнікор — ефективно захищає від інфаркту та інсульту.

Магнікор — якість вищих світових стандартів.

Аналоги:


Интернет аптека, лекарства

online apteka вход в интернет магазин:

Электронная почта

Пароль

 востановить пароль

  Отмена
Нет учетной записи?
Зарегистрироваться